V centru Prahy vznikl unikátní showroom VOIX s luxusní audiotechnikou

V centru Prahy vznikl unikátní showroom VOIX s luxusní audiotechnikou

Na prestižní adrese v ulici Dušní 3 se otevřel showroom VOIX, který nabízí svým zákazníkům luxusní audio a videotechniku. Zastoupeno je zde přes 20 prémiových značek, mezi nejznámější patří Kharma, Gato Audio nebo Dan D'Agostino.

“Jedná se o showroom, který ve střední a východní Evropě nemá obdoby. A to nejenom díky své rozloze a nabízenému sortimentu, ale i z hlediska designu. Naším cílem bylo vytvořit místo, které bude pro naše zákazníky oázou klidu a brilantním poslechovým zážitkem,” vysvětluje David Hauerland, jednatel VOIX.

VOIX nabízí svým zákazníkům na ploše téměř 600 m2 luxusní audio a videotechniku nejlepších značek. Kromě širokého výběru zboží si zde mohou zákazníci vychutnat hloubku a čistotu tónů v poslechových místnostech nebo relaxovat v na míru připraveném domácím kině. Showroom je nejen královstvím audiotechniky, ale také designu a umění.

Prodejna VOIX nabízí široký výběr high-end techniky předních světových značek a výrobců, mezi ty nejprestižnější pak patří značky Kharma, Gato Audio nebo Dan D'Agostino. Dále pak široký výběr high-end přehrávačů, reprosoustav a zesilovačů. Zákazníci si mohou vybrat také z široké nabídky luxusních sluchátek a dalšího příslušenství.

Zákazníkům nabízíme možnost cítit se výjimečně a zažít to, co jim jinde nemohou zprostředkovat, ani kdyby chtěli. Zároveň dokážeme pro klienty navrhnout kompletní řešení od sestavení aparatury až po instalaci samotnou. Rovněž nabízíme v našem Showroomu VOIX i možnost odborného poradenství v oblasti akustiky a designu. Pokud se tedy klient rozhodne kompletně přepracovat poslechové prostory, či kino, jsme mu my i náš vybraný tým odborníků plně k dispozici. ” říká obchodní a marketingová manažerka VOIX , slečna Kateřina Trnková.